Odcisk

 

Operator strony

Operatorem witryny i odpowiedzialna za treść jest firma:

Divita Concept Sp. z o.o

Adres pocztowy

Plac Kasztelański 3
01-362 Warszawa
Polska

Tel.: +48 698 640 720

E-Mail: info@divitaconcept.com


Dyrektor

Pani Tetyana Dokhvat
Pan Stephan Montenarh


Wpis do rejestru społek

KRS: 0000 793 390

REGON: 383 829 664


Identyfikator płatnika VAT

522 31 63 612


Dane bankowe

Bank: Santander Bank Polska

IBAN: 59 1090 1014 0000 0001 4296 5522

SWIFT: WBKPPLPP

 

Odpowiedzialność za treść

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami. Zgodnie z prawem jako dostawca usług nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji zewnętrznych ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji na mocy ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa tylko od momentu stwierdzenia określonego naruszenia. Po otrzymaniu powiadomienia o naruszeniu prawa natychmiast usuniemy tę treść.


Informacja o odpowiedzialności

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych trzecich, na których zawartość nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za zawartość powiązanych stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawnych w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie łączenia. Jednak stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Jak tylko dowiemy się o wszelkich naruszeniach prawa, natychmiast usuwamy odpowiednie linki.


Prawo autorskie

Treści stworzone przez operatora witryny na tych stronach podlegają prawom autorskim. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. Odpowiedzialność za prawidłowość, kompletność i aktualność nie jest w żadnym wypadku przejęta. O ile treść z tej strony nie została stworzona przez operatora, bierze się pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. oszczególne treści stron trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli nadal zdajesz sobie sprawę z naruszenia praw autorskich, prosimy o informację. Po powiadomieniu o naruszeniach prawa natychmiast usuniemy takie treści.


Zdjęcia

Zdjęcia wykorzystane na naszych stronach to własne nagrania a częściowo z publicznie dostępnych źródeł. Pobieranie i dalsze korzystanie z tych zdjęć nie jest dozwolone z powodów prawnych.


Rozstrzygania sporów

Komisja Europejska zapewnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr
Nasz adres e-mail można znaleźć powyżej w odciskach.

 

Nie jesteśmy skłonni i nie jesteśmy zobowiązani do udziału w postępowaniu rozstrzygającym spory w arbitrażowym konsumentów.

Usługi sprzątające

Kontakt

Divita Concept Sp. z o.o
Plac Kasztelański 3
01-362 Warszawa

  +48 698 640 720
  info@divitaconcept.com

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.