FAQ

Image

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 • W jakich miastach oferujecie swoje usługi?

  Sprzątamy we wszystkich dzielnicach Warszawy oraz gminach sąsiednich tj. Babice Stare i Nowe, Legionowo, Marki, Piaseczno, Pruszków, Sulejówek, Zielonka itp. Nie znalazłeś tu swojej gminy? Nie ma problemu! Po prostu daj nam znać, gdzie dokładnie chcesz skorzystać z naszych usług!

 • W jakich godzinach pracujecie?

  Nasze ekipy sprzątają w wybranym przez Ciebie czasie. Możesz zamówić nakład pracy, aby nie zakłócać twojej działalności operacyjnej. Dlatego sprzątamy u Ciebie również wieczorami, nocą oraz w weekendy. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, lecz jesteśmy dostępni także po godzinach pracy przez całą dobę pod numerem obsługi.

 • Jakie ceny pobieracie?

  Oferowane przez nas usługi są złożone, a życzenia naszych klientów różne, więc nie możemy przedstawić standardowej i ogólnie obowiązującej cenę. Dlatego najpierw przyglądamy się na obszarom do czyszczenia, a następnie omawiamy z Tobą plan sprzątania i przygotowujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.

 • Czy mogę zamówić usługi, które nie są wymienione na waszej stronie www?

  Sprzątamy wszystko, od małych butików po duże markety budowlane, od szkół po baseny, od placów budowy po muzea. Nie ma nic, czego nie lubimy czyścić, a nasze możliwości są nieograniczone. Dlatego możesz zapytać o usługi sprzątania, które nie są tutaj wymienione. Chętnie doradzimy i z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania!

 • Jak często u nas sprzątacie?

  To zależy całkowicie od twoich życzeń, a my postępujemy zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Oferujemy różne pakiety, z których możesz wybierać. Obejmuje to czyszczenie jednorazowe, cotygodniowe, a także codzienne.

 • Jakich środków czystości używacie?

  Stosowanie środków czyszczących zależy od materiałów, które będą czyszczone. Oczywiście używamy jedynie środków czyszczących, które nie niszczą Twoich przedmiotów oraz które są zarówno przyjazne dla środowiska jak i ekologiczne.

 • Z jakich urządzeń korzystacie?

  Mamy odpowiednie urządzenia do różnego rodzaju każdego zastosowań. W ten sposób gwarantujemy, że sprzątanie zostanie wykonane precyzyjnie, szybko i bezpiecznie oraz sprawią one, że w pełni odczujesz satysfakcję z wykonanej pracy.

 • Czy Wasi pracownicy mają doświadczenie?

  Nasi pracownicy podchodzą do pracy z radością, wigorem, motywacją oraz sumiennością. Sprzątają od wielu lat, dzięki czemu posiadają doświadczenie i są prawdziwymi specjalistami.

 • Kim są Twoi klienci?

  Naszymi klientami są małe, średnie oraz duże firmy, fabryki, sklepy, sieci supermarketów, firmy budowlane, szkoły i wszelkie instytucje, w których powinno być lśniąco czyste. Pracujemy partnersko, uczciwie, ufnie i odnosimy sukcesy ze wszystkimi klientami.

Usługi sprzątające

Kontakt

Divita Concept Sp. z o.o
Plac Kasztelański 3
01-362 Warszawa

  +48 698 640 720
  info@divitaconcept.com

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.